Количка за пазаруване на метален сгъваем багаж
Описание
Технически параметри
Количка за пазаруване на метален сгъваем багаж
Металната сгъваема количка за пазаруване на багаж е завършена със силно покритие с висококачествена боя, едва ли ще получи ръжда. С 109L голям капацитет, той може да носи истинско съдържание. Четирите въртящи се колела правят количката лесна за издърпване и бутане, удобна за преместване и транспортиране. Сгъването и отварянето отнема само една секунда, лесно за съхранение в колата или в килера на къщата ни, когато не се използва. Тази сгъваема количка за пазаруване е идеален вариант в ежедневието ни за пазаруване.
информация за продукта
| Име | метална сгъваема количка за пазаруване на багаж |
| Модел | XJG8078 |
| Капацитет | 109L |
| Товароносимост | 30 кг |
| Тегло на количката | 4,6 кг |
| Размер на кошницата | 59*40,5*45 см |
| Отворен размер | 103*54*58,5 см |
| Размер на опаковката | 110*10*52см, 2бр/кашон; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870бр |
| Материал | Желязна тръба с лаково покритие |
| Колело | 240 мм/130 мм; PP/EVA |







Опаковане:
Подробности за опаковката: Опаковката може да бъде персонализирана по желание на клиента.
Подробности за доставката: Зависи от количеството, което поръчвате, обикновено отнема 20-25 дни след потвърждаване на поръчката.
Доставка:
Избираме най -подходящия експрес за малки пакети, ако времето е спешно.
Ние изпращаме стоки по въздух или по море, ако стоките са тежки и времето за доставка е достатъчно
Ние изпращаме стоки до вашия склад, ако имате собствен товар напред.
ЧЗВ:
1. Вие сте фабрика или търговско дружество?
О: Ние сме професионален производител и търговско дружество от 1997 г.
2. Мога ли да получа безплатни мостри?
О: Да, пробите са налични предимно, разходите за превоз се таксуват.
3. Какво ще кажете за вашето обслужване на клиенти?
О: Имаме опитен експерт по продуктите, за да ви предоставим най -доброто обслужване.
4. Как мога да се доверя на вашето качество?
О: Нашият продукт е преминал сертификата за качество ISO9001 и продуктът се продава по целия свят в продължение на десетилетия.
Предимства на нашата фабрика:
1. Професионален производител на колички за пазаруване от 1997 г.
2. Налични са безплатни проби.
3. Кратко време за изпълнение
4.R& D екип се занимава с проектиране на нови продукти и патент
5. Сертификат на усилвател ISO9001 &; 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Строга система за контрол на качеството с нашата собствена усъвършенствана машина за тестване.
7. Професионален екип за следпродажбено обслужване.
8. При нормална употреба на колелото Гаранционният срок на договорните стоки е една година от датата на доставка.
9. OEM& ODM приемлив.
10. Допуска се задържане на продукти.
11. Пакетът може да бъде персонализиран.
12. Бърз и ефективен отговор с 24 часа.
13. Условия за плащане: LC, TT, Trade Assurance, paypal, Western Union, moneygram, пари в брой.
14. Тенг колелото може да достави широка гама от колела и колела&усилвател; свързан хардуер.
15. Всички изисквания на клиенти' могат да бъдат налични.


Популярни тагове: количка за пазаруване на метален сгъваем багаж, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини
Един чифт
НеСледваща
Сгъваема количка за тежки товариИзпрати запитване












