Описание
Технически параметри
Сгъваема количка за хранителни стоки с колела
Сгъваемата количка за хранителни стоки с колела е идеална за пренасяне на хранителни стоки или пране и други полезни цели. Лесно се сглобява и бързо се отваря и сгъва.
Пенсионерите, самотните купувачи ще открият, че тази количка е лесна за използване за пренасяне на неща. В сгънато състояние може да спести място и лесно да се съхранява.
информация за продукта
| Име | Метална сгъваема количка за хранителни стоки с колела |
| Модел | XJG8067 |
| Капацитет | 42L |
| Товароносимост | 70 кг |
| Тегло на количката | 3 кг |
| Размер на кошницата | 30*30*45 см |
| Отворен размер | 89*45*39 см |
| Материал | Желязна тръба с лаково покритие |
| Колело | 63 мм/140 мм; PP/PP, PVC |

Характеристика
1. Покритие с желязна боя, никога не ръждясва.
2. Голям капацитет, може да носи истински артикули.
3. Четири въртящи се колела, лесни за преместване.
4. Сгъваем, удобен за съхранение, може да се съхранява във вашата кола или килер.
Нашата фабрика и производство

Опаковане и доставка

Нашите предимства
1. Професионален производител на колички за пазаруване от 1997 г.
2. Налични са безплатни проби.
3. Кратко време за изпълнение
4.R& D екип се занимава с проектиране на нови продукти и патент
5. Сертификат на усилвател ISO9001 &; 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Строга система за контрол на качеството с нашата собствена усъвършенствана машина за тестване.
7. Професионален екип за следпродажбено обслужване.
8. При нормална употреба на колелото Гаранционният срок на договорните стоки е една година от датата на доставка.
9. OEM&усилвател; ODM приемливо.
10. Допуска се задържане на продукти.
11. Пакетът може да бъде персонализиран.
12. Бърз и ефективен отговор с 24 часа.
13. Условия за плащане: LC, TT, Trade Assurance, paypal, Western Union, moneygram, пари в брой.
14. Тенг колелото може да достави широка гама от колела и колела&усилвател; свързан хардуер.
15. Всички изисквания на клиенти' могат да бъдат налични.
Популярни тагове: сгъваема количка за хранителни стоки с колела, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтино
Един чифт
Сгъваема подвижна количка за пазаруванеСледваща
Лека сгъваема количка за пазаруванеИзпрати запитване










