Описание
Технически параметри
Подробности за продукта
Омръзнало ви е да влачите няколко багажа при пътуване или пазаруване? Тази метална сгъваема количка с колела е идеалното решение! Използвайте тази сгъваема количка с колела, за да спасите ръцете си и да се насладите на разход от бакалията.
Удобни колела! С тази сгъваема количка, отиването в супермаркета е по-удобно. Използвайте тази метална сгъваема количка с колела, за да спасите ръцете си и да се насладите на забавлението да се разходят от бакалията.
| Име | метална сгъваема количка с колела |
| Модел | XJG8078 |
| Капацитет | 109L |
| Товароносимост | 30KG |
| Тегло на количката | 4.6KG |
| Размер на кошницата | 59*40.5*45см |
| Отворен размер | 103*54*58.5см |
| Размер на опаковането | 110*10*52см, 2бр/кашон; 870бр/20GP, 2360бр/40HQ |
| MOQ | 870бр |
| Материал | Желязна тръба с боядисване покритие |
| Колело | 240мм/130мм; PP/EVA |







Характеристики на метална сгъваема количка с колела
1. Железни тръби с висока якост за укрепване на товароносимостта. Тялото е сгъваемо за лесно съхранение и зареждане в багажника на колата.
2. Подлакътникът има три свивания, което е ергономично и подходящо за потребители с различна височина.
3. Предното колело е универсално колело, което прави кормилното управление по-удобно, а задната ос е оборудвана с пружини за издръжливост.
4. Оптимизирайте структурата на тялото, за да отговаряте на ежедневните изисквания за натоварване на пазарската количка и товарене на пералните. Не се колебайте да си купите!
Предимства на метална сгъваема количка с колела
1. Голям капацитет: С обем от 109L, тази сгъваема количка за пазаруване може да носи разнообразие от стоки, голяма помощ от нашето ежедневие.
2. Високо качество: Структурата на рамката от неръждаема стомана има здравина и издръжливост.
3. Въртящо се колело: С дизайна на четири колела с ос сгъваемата количка може да премине различни терени лесно и гладко.
4. Удобство: Дизайнът на сгъване е лесен за носене или съхранение. Сгъваемата рамка позволява на количката да заема по-малко място, когато се съхранява, може да бъде магазини в багажника или под седалката, идеален вариант за метрото или бързи пътувания до пазара или хранителния магазин.
5. Многофункционален: Той е много подходящ за ежедневни хранителни операции, пазаруване, пикап за пране или ежедневно замятане. Той също така е много подходящ за вземане на метрото или бързо до магазина за ъглови хранителни стоки, местен deli, пекарна или магазин за смесени стоки.
Нашата фабрика
Джиаксинг Ксинджи Машини Ко ООД Е модерна група компания, състояща се от Jiaxing Xingteng Casters Co., ООД. И Анхуей Ксингтенг Логистично Оборудване Ко ООД, която има независима научноизследователска и развойна дейност, независим производствен и независим търговски екип. Има професионален, ефикасен, ентусиазиран, отдаден и честен работен екип.


Популярни тагове: метална сгъваема количка с колела, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтина, цена, купи използван
Един чифт
Сгъваема количка за пазаруванеИзпрати запитване











