Описание
Технически параметри
Сгъваема количка за пазаруване
Сгъваемата количка за пазаруване е с размери 30*30*45см, с капацитет 42L, It
осигурява достатъчно място за пренасяне на всякакви ежедневни неща.
Височината е само 6 см в сгънато състояние, много лесно за съхранение във всеки ъгъл на къщата ви.
Изработен е от висококачествена неръждаема стомана, издръжлив и лесен за почистване, няма да ръждясва дори след много дълго време на използване.
Четири PP гумени колела, правят количката лесна за търкаляне и много безшумна.
Отнема и сгъва количката отнема само секунди, лесна за работа за всеки.
информация за продукта
| Име | сгъваема количка за пазаруване |
| Модел | XJG8067 |
| Капацитет | 42L |
| Товароносимост | 70 кг |
| Тегло на количката | 3 кг |
| Размер на кошницата | 30*30*45 см |
| Отворен размер | 89*45*39 см |
| Размер на опаковката | 100*38*36 см, 9бр/кашон; 1842бр./20GP, 4473бр./40HQ |
| MOQ | 2090бр |
| Материал | Желязна тръба с лаково покритие |
| Колело | 63 мм/140 мм; PP/PP, PVC |




Характеристики на сгъваема количка за пазаруване
1. Подходящ капацитет: С обем от 42 литра, тази сгъваема количка за пазаруване може да носи различни стоки, голяма помощ в ежедневието ни.
2. Високо качество: Рамковата конструкция от неръждаема стомана има здравина и издръжливост.
3. Въртящо се колело: С дизайна на четири колела с ос, сгъваемата количка може да премине лесно и гладко по различни терени.
4. Удобство: Сгъваемият дизайн е лесен за носене или съхранение. Сгъваемата рамка позволява количката да заема по -малко място, когато се съхранява.
5. Многофункционален: Той е много подходящ за ежедневни операции с хранителни стоки, пазаруване, вземане на пране или ежедневно извозване. Също така е много подходящ за вземане на метрото или бързо до магазина за хранителни стоки, местни деликатеси, пекарни или магазини.
Нашата фабрика:
През май 1997 г. е основано Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
През май 2002 г. е основано Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
През февруари 2006 г. кандидатства за търговска марка „TENG“ по целия свят
През юли 2008 г. премина международния сертификат за система за качество ISO9001-2000
През май 2011 г. преминете одита на BV
През март 2017 г. получи сертификат ROHS 2.0
През септември 2019 г. е основана Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
През август 2020 г. Xingteng получава друг патент за изобретение, разрешен от патентното ведомство на САЩ.


Популярни тагове: сгъваема количка за пазаруване, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино, цена, за продажба
Един чифт
Количка за носене на хранителни стокиСледваща
Метална сгъваема количка с колелаИзпрати запитване











