Сгъваема количка за тежки товари
Описание
Технически параметри
Характеристики на сгъваемата количка за тежки товари:
1. Мощно покритие с висококачествена боя, затруднява ръждясването на количката.
2. Сгъваем дизайн, лесен за носене и спестяване на място
3. Голям капацитет, лесни за пренасяне неща при пазаруване
Подробности за тежкотоварната сгъваема количка за пазаруване:
| Категория | Сгъваема количка |
| Материал | Желязна тръба с лаково покритие |
| Модел | XJG8065 |
| Размер на кошницата | 35*38,5*46 см |
| Капацитет | 64L |
| Колело | 90 мм/100 мм, PP/каучук |
| Опаковка | 1бр/полиетилен, 4бр/CTN, размер CTN126*22*54см, 748бр/1Х20'' GP |
| OEM&усилвател; ODM | Налични |







Тази сгъваема количка за тежки натоварвания е завършена със силно покритие с висококачествена боя, едва ли ще получи ръжда. С голям капацитет от 64 литра, той може да носи истински предмети.
Сгъването и отварянето отнема само една секунда, лесно за съхранение в колата или в килера на къщата ни, когато не се използва. Тази сгъваема количка за пазаруване е идеален вариант в ежедневието ни за пазаруване.
Примерно време за изпълнение: 7-10 дни
MOQ на производството: 300бр
История на нашата фабрика
През май 1997 г. е основано Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
През май 2002 г. е основано Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
През февруари 2006 г. кандидатства за' TENG' търговска марка по целия свят
През юли 2008 г. премина международния сертификат за система за качество ISO9001-2000
През май 2011 г. преминете одита на BV
През март 2017 г. получи сертификат ROHS 2.0
През септември 2019 г. е основана Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
През август 2020 г. Xingteng получава друг патент за изобретение, разрешен от патентното ведомство на САЩ.

ЧЗВ:
1. Какъв (и) вид (и) на businesstermsyoucando? Какви ще бъдат вашите условия за плащане?
Бизнес условия: FOB, EXW, CNF/CFR.
Условия за плащане: T/T, L/C, PayPal.
2. Мога ли да получа безплатни мостри?
Да, пробите ще бъдат безплатни, но трябва да платите разходите за доставка и митническо освобождаване.
3. Какво ще бъде във вашето време?
15-30 дни за съществуващи модели; 30-45 дни за нови модели.
4. Имам ли нови дизайни, можете ли да отворите формочки?
Да, ние имаме професионален екип за проектиране. Само напомнете, че ще бъде поискано количество.
5.Weneverimport отКитай, можете ли да ни помогнете да организираме?
Разбира се. Разполагаме с професионални логистични екипи, както и. Можем да помогнем на клиента да си осигури доставка.
6. Какво ще кажете за качеството на вашите продукти?
Относно качеството, ние имаме фабричен QC&усилвател; QA екип и е налична сертификация на трета страна.
Популярни тагове: сгъваема количка за тежки товари, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини
Следваща
Количка за хранителни стоки с колелаИзпрати запитване














