Описание
Технически параметри
Сгъваема кошница за хранителни стоки
През последните години влаченето на всякакви сгъваеми кошници за покупки в супермаркета се превърна в нова мода, а малките сгъваеми колички стават все по-популярни. Защото стилната, красива и практична количка за пазаруване не само освобождава ръцете и раменете ви, но и ви кара да стоите в челните редици на модата.
Сгъваемите кошници за хранителни стоки в момента са първият избор за домашни продукти за опазване на околната среда. Неговият външен вид постепенно замества пластмасовите торбички за еднократна употреба и има предимствата на свободното време, практичност и опазване на околната среда.
информация за продукта
| Име | сгъваема кошница за хранителни стоки |
| Модел | XJG8067 |
| Капацитет | 42L |
| Товароносимост | 70 кг |
| Тегло на количката | 3 кг |
| Размер на кошницата | 30*30*45см |
| Отворен размер | 89*45*39см |
| Размер на опаковката | 100*38*36 см, 9бр/кашон; 1842 бр./20GP, 4473 бр./40HQ |
| МОК | 2090 бр |
| Материал | Желязна тръба с боядисано покритие |
| Колело | 63мм/140мм; PP/PP, PVC |

Характеристики на сгъваема кошница за хранителни стоки
1.Размерът на кошницата е 30*30*45см, осигурява 42L голям капацитет, може да носи много неща.
2. Издръжливостта и конструкцията без ръжда на сгъваемата количка за пазаруване гарантира, че дори след много години на използване количката за пазаруване ще бъде без ръжда и сигурна.
3. Издръжлив размерът на пазарската количка е голям, когато е сгънат, е само 7 см. Лесен за съхранение в колата или под седалката, идеален за използване в автобуса или метрото.
4. С четири колела с ос, количката е лесна за търкаляне и идеална за търкаляне по тротоари, улици, ъгли и др.
Нашата фабрика
Jiaxing Xingjie Machinery Co. Ltd е модерна групова компания, състояща се от Jiaxing Xingteng Caster Co..Ltd и Anhui Xingteng Logistics Equipment Co. Ltd.
Jiaxing Xingteng Caster Co..Ltd. е специализирана в производството на изключителни разновидности на колела, единични колела и хардуер в Китай от 1997 г.
Anhui Xingteng Logistics Equipment Co. Ltd е създадена през 2019 г., основно проектира, произвежда и продава различни видове логистично оборудване.
Нашата компания включва главно колела с колела, единични колела, колела от полиуретанова пяна, пазарска количка, пазарска кошница, багажник, логистично оборудване и т.н. Ние предлагаме над 150 различни вида колела и месечна продукция до 500 хиляди броя. И ние вече сме преминали IS09001 & 14001, ROHS2, BV, SGS, TUV сертификация.
С усъвършенствани съоръжения и квалифицирана работна сила, всички наши продукти трябва да бъдат тествани с професионална технология. Нашето предимство е, че предлагаме превъзходни продукти на икономични цени и се радваме на голяма репутация в страната и чужбина. Нашите продукти се продават добре в Америка, Япония, Европа и много други страни и области по целия свят. За да отговори на различни нужди, нашата компания има благоволението да приема всички видове снимки, мостри и OEM поръчки от всеки клиент и ние имаме наши собствени патентовани продукти.
Нашата компания приема „Клиентът преди всичко, качеството на първо място“ като наша цел на управление и следва тенденцията на международния пазар. Горещо приветствайте както редовни, така и нови клиенти във вътрешността или чужбина, за да установите директни бизнес отношения с нас и да се развиваме взаимно.
Предимства от нас
1. Ние предлагаме едноетапно обслужване, дизайн, производство и опаковане
2. Най-високо качество, конкурентна цена и добро обслужване
3. Богат опит в дизайна и производството на рафтове за витрини
4. Екологичен материал, издръжлива структура

Популярни тагове: сгъваема кошница за хранителни стоки, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини, цена, за продажба
Изпрати запитване










