Голяма сгъваема количка с колела
Описание
Технически параметри
Голяма сгъваема количка с колела
Омръзна ли ви да се влачите с много чанти в ръцете си, когато пазарувате или пътувате? Омръзна ли ви да се изкачвате по стълбите, докато носите чантите в ръце, когато се връщате от пазаруване в супермаркета? Голямата сгъваема количка с колела, произведена от Jiaxing Xingjie Machinery, може да направи голяма разлика в живота ви!
В момента сгъваемите колички са първият избор за домашни продукти за опазване на околната среда. Неговият външен вид постепенно замества пластмасовите торбички за еднократна употреба и има предимствата на свободното време, практичност и опазване на околната среда.
Използването на сгъваеми колички прави живота на по-възрастния' по-удобен. Той е идеален за градски и градски живот, ежедневно пазаруване на хранителни стоки, пране, дори може да се използва на открито, като за къмпинг. Може да се сгъва, лесно за съхранение в кола или у дома. Може да се изкачва по стълбите, така че е без усилие.
информация за продукта
| име | голяма сгъваема количка с колела |
| Модел | XJG8078 |
| Капацитет | 109L |
| Товароносимост | 30 кг |
| Тегло на количката | 4,6 кг |
| Размер на кошницата | 59*40,5*45 см |
| Отворен размер | 103*54*58,5 см |
| Размер на опаковката | 110*10*52см, 2бр/кашон; 870бр/20GP, 2360бр/40HQ |
| MOQ | 870 бр |
| Материал | Желязна тръба с боядисано покритие |
| Колело | 240 мм/130 мм; PP/EVA |

Характеристики на голяма сгъваема количка с колела
1. Лек и гъвкав, може да се сгъва и носи.
2. Може да се постави и в багажника на малка кола за резервно копие.
3. Готини форми, супер лесни за използване за всеки.
4. Сгъваем за лесно сгъване, където отидете.
5. Безшумни качествени издръжливи колела.
6. Неръждаема, лесна за почистване.
7. Голям капацитет, многофункционални.
Нашата фабрика
1. Повече от 20 години опит в индустрията за хардуер и пазарски колички, отличен производствен капацитет. Нова фабрика, основана в Анхуей през 2019 г.
2. Оборудване на продукта: машина за прецизно инжектиране, машина за щамповане, машина за нитове, машина за тестване на натоварване, машина за тестване на покритие със сол, машина за тестване на твърдост.
3. Опитен екип на R&D, професионалист в 3D, 2D изобразяване, прототип и инструменти.
4. Принцип на услугата:"С най-разумната цена и перфектни услуги, за предоставяне на най-добрите продукти". Бизнес философия:"Професионалист, почтеност, надежден"

Нашият сертификат
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, патент.

Популярни тагове: голяма сгъваема количка с колела, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино, цена, за продажба
Един чифт
Сгъваема метална количкаСледваща
Винтидж сгъваема пазарска количкаИзпрати запитване











