Описание
Технически параметри
Колабирала пазарска кошница на колела
Чрез засилване на оградата за безопасност и задълбочаване на дизайна на свитата кошница за пазаруване, артикулите могат да бъдат подредени безопасно и няма нужда да се притеснявате за скритите опасности, причинени от многобройните предмети.
Разширената част от основната рамка се използва като дръжка, което улеснява натискането и дърпането. Интимният дизайн на дръжката на кошницата за съхранение ви позволява да поставите любимото си място, както искате, което е лесно и удобно.
Pulley устройството е инсталирано в долната част, а хуманизираният дизайн го прави по-удобно и по-бързо да се движат и транспортират неща, спестявайки време и усилия.
Просто се преструвай, каквото искаш, с плодове и зеленчуци, всички влез.
Подробности за продукта
| Име | свита кошница за пазаруване на колела |
| Номер на модела | CLC001 |
| Капацитет | 42L |
| Товароносимост | 25KG |
| Тегло | 3.7KG |
| Размер на кошницата | 46*31.5*29 см |
| Отворен размер | 85,5*44,5*38,5 см |
| Размер на опаковката | 95*48*10,5 см, 1PC/картонена кутия |
| Материал | Желязо |
| Колело | 75мм/90мм, PP/PP, PVC |
| MOQ | 1000 PCS |

Характеристики на свита кошница за пазаруване на колела
1. 42L голям капацитет, може да носи много различни неща.
2. Стълбище катерачи колела, прави лесно да се носят неща, когато се качите горе, особено перфектен за възрастни хора, деца, домакиня.
3. Многоцелеви, за външна или закрита съществена ежедневна употреба, могат да се използват за пазаруване, къмпинг, пране и др.
4. Мощност покритие с висококачествената боя, Че е трудно да се получи ръждясал.
5. Сгъваем, много лесен за отваряне и сгъване, пестете място.
Нашата фабрика
1. Повече от 20 години опит в железария и пазаруване количка промишленост, отличен производствен капацитет. Нова фабрика, основана в Анхуей през 2019.
2. Оборудване на продукта: Машина за прецизно впръскване, машина за щамповане, нит машина, машина за тестване на товарене, Машина за тестване на солен спрей, машина за тестване на твърдост.
3. Опитен R&D екип, професионален в 3D, 2D рендиране, прототип и инструменти.
4. Сервизен тенет: "С най-разумна цена и перфектни услуги, да предоставя най-добрите продукти". Бизнес философия: "Професионално, почтеност, доверие"

Популярни тагове: колабира пазарска кошница на колела, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтин, цена, за продажба
Един чифт
Сгъваема кошница за хранителни стокиСледваща
Сгъваема метална количкаИзпрати запитване










