Метална сгъваема подвижна количка за пазаруване
Описание
Технически параметри
Метална сгъваема подвижна количка за пазаруване
Уморихте ли се да се влачите с много торби в ръцете и ръцете си, когато пазарувате или пътувате? Металната сгъваема подвижна количка за пазаруване, произведена от Jiaxing Xingjie Machinery, може да направи нещо много по -различно в живота ви!
С дизайна на четирите колела вече не е необходимо да носите чантите в ръка, трябва само да поставите всички неща в подвижната количка за пазаруване и да я издърпате, като по този начин освободите ръцете и ръцете си,
От този момент нататък няма нужда да се притеснявате от неудобството да купувате твърде много при пазаруване, особено за момичета и възрастни хора у дома. Това е перфектен избор за ежедневието ни при пазаруване!
Информация за продукта
| Име | Метална сгъваема подвижна количка за пазаруване |
| Номер на модела | XJG8068 |
| Материал | Желязна тръба с лаково покритие |
| Размер на кошницата | 26*24*35 см |
| Отворен размер | 83*38*30см |
| Опаковане размер | 38*39*94см/8бр |
| Капацитет | 21L |
| Колело | 63 мм/93 мм, PP |
Тази метална сгъваема подвижна количка за пазаруване е завършена със силно покритие с висококачествена боя, едва ли ще получи ръжда. С два размера на обема 21L и 42L, можете да избирате според вашите нужди. Сгъването и отварянето отнема само една секунда, лесно за съхранение в колата или в килера на къщата ни, когато не се използва. Тази сгъваема подвижна количка за пазаруване е идеален вариант в ежедневието ни за пазаруване.



За нашата фабрика
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. е модерна групова компания, състояща се от Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. и Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., която има независими изследвания и разработки, независимо производство и независим екип по продажбите. Има професионален, ефективен, ентусиазиран, всеотдаен и честен работен екип. Понастоящем търговският мащаб на компанията&нараства с всеки изминал ден и нейните клиенти са по целия свят. Той спечели доверието на местни и чуждестранни клиенти с добра репутация.
Принцип на обслужване:" С най -разумна цена и перфектни услуги, за да осигурим най -добрите продукти"
Бизнес философия:" Професионално, почтено, надеждно"
Искрено поканете партньори от цял свят да си сътрудничат от все сърце и да създадат по -добро бъдеще!


Популярни тагове: метална сгъваема подвижна количка за пазаруване, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини
Един чифт
Количка за хранителни стокиСледваща
Сгъваема метална количка с колелаИзпрати запитване











