Описание
Технически параметри
Сгъваема количка за пазаруване
Уморихте ли се да се влачите с много торби в ръцете и ръцете си, когато пазарувате или пътувате? Сгъваемата количка за пазаруване, произведена от Jiaxing Xingjie Machinery, може да направи нещо много по -различно в живота ви!
С дизайна на четирите колела вече не е необходимо да носите чантите в ръка, трябва само да поставите всички неща в сгъваемата количка за пазаруване и да я издърпате, като по този начин освободите ръцете и ръцете си,
От този момент нататък няма нужда да се притеснявате от неудобството да купувате твърде много при пазаруване, особено за момичета и възрастни хора у дома. Това е перфектен избор за ежедневието ни при пазаруване!
Информация за продукта
| Име | Сгъваема количка за пазаруване |
| Номер на модела | XJG8068 |
| Материал | Желязна тръба с лаково покритие |
| Размер на кошницата | 26*24*35 см |
| Отворен размер | 83*38*30см |
| Опаковане размер | 38*39*94см/8бр |
| Капацитет | 21L |
| Колело | 63 мм/93 мм, PP |

Предимства на нашата фабрика
1. Професионален производител на колички за пазаруване от 1997 г.
2. Налични са безплатни проби.
3. Кратко време за изпълнение
4.R& D екип се занимава с проектиране на нови продукти и патент
5. Сертификат на усилвател ISO9001 &; 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Строга система за контрол на качеството с нашата собствена усъвършенствана машина за тестване.
7. Професионален екип за следпродажбено обслужване.
8. При нормална употреба на колелото Гаранционният срок на договорните стоки е една година от датата на доставка.
9. OEM&усилвател; ODM приемливо.
10. Допуска се задържане на продукти.
11. Пакетът може да бъде персонализиран.
12. Бърз и ефективен отговор с 24 часа.
13. Условия за плащане: LC, TT, Trade Assurance, paypal, Western Union, moneygram, пари в брой.
14. Тенг колелото може да достави широка гама от колела и колела&усилвател; свързан хардуер.
15. Всички изисквания на клиенти' могат да бъдат налични.


Популярни тагове: сгъваема количка за пазаруване, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино
Следваща
Сгъваема количка за пазаруванеИзпрати запитване












