Подвижна количка за хранителни стоки
Описание
Технически параметри
Подвижна количка за хранителни стоки
Омръзна ли ви да се влачите с много чанти в ръцете си, когато пазарувате или пътувате? Омръзна ли ви да се изкачвате по стълбите, докато носите чантите в ръце, когато се връщате от пазаруване в супермаркета? Подвижната количка за хранителни стоки, произведена от Jiaxing Xingjie Machinery, може да направи голяма разлика в живота ви!
Понастоящем подвижните колички за хранителни стоки са първият избор за домашни продукти за опазване на околната среда. Неговият външен вид постепенно замества пластмасовите торбички за еднократна употреба и има предимствата на свободното време, практичност и опазване на околната среда.
Използването на сгъваеми колички прави живота на по-възрастния' по-удобен. Той е идеален за градски и градски живот, ежедневно пазаруване на хранителни стоки, пране, дори може да се използва на открито, като за къмпинг. Може да се сгъва, лесно за съхранение в кола или у дома. Може да се изкачва по стълбите, така че е без усилие.
информация за продукта
| име | подвижна количка за хранителни стоки |
| Модел | XJG8078 |
| Капацитет | 109L |
| Товароносимост | 30 кг |
| Тегло на количката | 4,6 кг |
| Размер на кошницата | 59*40,5*45 см |
| Отворен размер | 103*54*58,5 см |
| Размер на опаковката | 110*10*52см, 2бр/кашон; 870бр/20GP, 2360бр/40HQ |
| MOQ | 870 бр |
| Материал | Желязна тръба с боядисано покритие |
| Колело | 240 мм/130 мм; PP/EVA |

Характеристики на подвижната количка за хранителни стоки
1. Здрава конструкция: Използваме висококачествен и здрав метал, така че тази сгъваема количка за пазаруване може да се използва дълго време и често.
2. Издръжливи колела: Колелата с дизайн на ос улесняват търкалянето на количката по различни пътища. Голямото задно колело прави количката по-стабилна при движение и транспортиране.
3. Сгъваем дизайн: Практичната количка за пазаруване прави транспортирането и съхранението лесни и безгрижни. Проектирахме количката да бъде сгъваема и плоска, така че' не заема много място.
4. Многофункционални: Тази количка се използва не само за транспортиране на артикули от перални и хранителни магазини, но и за къмпинг оборудване и градински инструменти. Той се използва широко в доставчиците на офис документи, куфари, бутилирана вода, плажно оборудване.
Нашата фабрика
През май 1997 г. е основана Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
През май 2002 г. е основана Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
През февруари 2006 г. кандидатства за търговска марка „TENG“ по целия свят
През юли 2008 г. премина международния сертификат за система за качество ISO9001-2000
През май 2011 г. преминете одита на BV
През март 2017 г. получи сертификат ROHS 2.0
През септември 2019 г. е основана Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
През август 2020 г. Xingteng получава друг патент на изобретението, разрешен от патентното ведомство на САЩ.

Популярни тагове: подвижна количка за хранителни стоки, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтина, цена, за продажба
Един чифт
Винтидж сгъваема пазарска количкаСледваща
Голяма сгъваема количка с колелаИзпрати запитване











