Описание
Технически параметри
Информация за продукта
| Име | количка за супермаркет |
| Номер на модела | XJG8069 |
| Капацитет | 63L |
| Товароносимост | 50 кг |
| Тегло | 2,9 кг |
| Размер на кошницата | 52*32*38см |
| Отворен размер | 33*38*58 см length дължина на дръжката: 42 см) |
| Размер на опаковката | 44,5*18*67 см, 2 броя/кашон. 1043 PCS в 20GP, 2534 PCS в 40HQ |
| Материал на кошницата | PP пластмаса |
| Материал на пръта | Алуминий |
| Колело | 90 мм, PP/PVC |
| Цвят | пълен цвят, може да бъде персонализиран по ваша заявка |
| Лого | Приемете персонализирано лого |
| Приложение | Пазаруване, пикник на открито, офис, училище и др |





Характеристика
1. Количката на супермаркета е с размери 52*32*38 см, когато е разгъната, осигурявайки 63L пространство за пренасяне на инструмента и стоките.
2. Изработена е от висококачествен полипропилен, издръжлива, лека и гъвкава конструкция.
3. Способен да поддържа до 50 кг, дизайн на четири въртящи се колела и дръжка от алуминиева сплав улесняват изтеглянето и транспортирането.
4. Може да се използва като преносим удобен носител за пазаруване, пикник, пътувания, барбекю и др.
История на нашата фабрика
● През май 1997 г. е основано Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
● През май 2002 г. е основано Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
● През февруари 2006 г. кандидатства за търговска марка „TENG“ по целия свят
● През юли 2008 г. премина международния сертификат за система за качество ISO9001-2000
● През май 2011 г. преминете одита на BV
● През март 2017 г. получи сертификат ROHS 2.0
● През септември 2019 г. беше основана Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
● През август 2020 г. Xingteng получава друг патент за изобретение, разрешен от патентното ведомство на САЩ.


ЧЗВ
Q1. Вие сте фабрика или търговско дружество?
О: Ние сме професионален производител и търговско дружество от 1997 г.
Q2. Мога ли да получа безплатни мостри?
О: Да, пробите са налични предимно, разходите за превоз се таксуват.
Q3. Какво ще кажете за вашето обслужване на клиенти?
О: Имаме опитен експерт по продуктите, за да ви предоставим най -доброто обслужване.
Q4.Как мога да се доверя на вашето качество?
О: Нашият продукт е преминал сертификата за качество ISO9001 и продуктът се продава по целия свят в продължение на десетилетия.
Популярни тагове: количка за супермаркет, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино
Един чифт
Колички за пазаруване за възрастни хораСледваща
4 количка за пазаруване с количкаИзпрати запитване











