Описание
Технически параметри
Информация за продукта
| Име | Алуминиева количка за пазаруване |
| Номер на модела | XJG8072 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 25 кг |
| Размер на кошницата | 38*29*30см |
| Отворен размер | 90*42*46 см |
| Размер на опаковката | 92*39*59см, 7бр в кашон |
| Контейнер | 925бр в 20GP, 2448бр в 40HQ |
| Материал | Алуминиева сплав |
| Колело | 140 мм/80 мм, PP/PVC |

Aero алуминиев материал

Силна носеща способност





Характеристики на алуминиева количка за пазаруване
1. Леки, преносими, без усилие за носене и освобождаване на ръцете и ръцете.
2. Кошът е с размери 38*29*30 см, капацитетът е достатъчен за ежедневните ви нужди от пазаруване.
3. Мека дръжка, предпазва ръцете ви.
4. Две универсални колела отпред и две въртящи се колела отзад, лесни за търкаляне.
5. Висококачественият материал от алуминиева сплав няма да получи ръжда.
Популярни тагове: алуминиева количка за пазаруване, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино
Един чифт
Многофункционална количка за пазаруванеСледваща
НеИзпрати запитване











