Двустепенна количка за пазаруване
Описание
Технически параметри
Пазарска количка на две нива
Една от основните причини супермаркетите да се оборудват с пазарски колички е удобството им. Количките за пазаруване позволяват на клиентите удобно да транспортират голямо количество артикули, без да е необходимо да ги носят всички наведнъж. Това не само прави по-удобно за клиентите, но и ги насърчава да правят по-големи и по-чести покупки, увеличавайки общите продажби. Освен това количките за пазаруване са по-хигиенични от клиентите, носещи множество артикули в ръцете си, предотвратявайки разпространението на микроби.
Информация за продукта
| Име | двуетажна пазарска количка |
| Номер на модела | US110A |
| Капацитет | 40L/70L/100L/120L/150L/185L/195L/210L |
| Товароносимост | 70 кг |
| Тегло | 16,8 кг |
| Размер | 890x530x980 мм |
| Размер на опаковката | 236 PCS в 20GP, 590PCS в 40HQ |
| Материал | Стомана плюс пластмаса |
| Колело | 5 инча, PU |
| Лого | Приемете персонализирано лого |

Характеристики на двуетажна пазарска количка
Първо, има по-голям капацитет за съхранение на продукти от количката за пазаруване с един слой. Двата слоя могат да поберат повече продукти и позволяват на клиентите да пазаруват по-удобно, без да се налага да правят многократни пътувания до касата.
Второ, той е по-издръжлив от еднослойна пазарска количка. Тъй като количката е направена от по-здрави материали, тя може лесно да понесе тежестта на множество артикули. Това прави двуслойните колички за пазаруване чудесен вариант за магазини за хранителни стоки, които трябва да се справят с големи количества пазарски трафик.
Трето, по-лесно е да се маневрира. Тъй като долният слой е малко по-висок от горния, клиентите могат лесно да бутат количката, докато пазаруват. Това прави по-удобно за клиентите да маневрират с пазарската си количка в магазина и да плащат по-бързо.
Четвърто, той е по-естетичен и има по-голяма повърхност. Двуслойният дизайн позволява на търговците на дребно да представят продуктите си по-добре, за разлика от еднослойната пазарска количка, която често изисква артикулите да бъдат заровени или подредени.
И накрая, стана по-достъпен. Много търговци на дребно вече предлагат двуслойни пазарски колички на достъпни за бюджета цени, което позволява на клиентите да се насладят на предимствата на двуслойната пазарска количка, без да развалят банката.

Нашата фабрика
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. е модерна групова компания, състояща се от Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. и Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., която има независими изследвания и разработки, независимо производство и независим екип по продажбите. Има професионален, ефективен, ентусиазиран, всеотдаен и честен работещ екип.
В момента мащабът на търговията на компанията расте с всеки изминал ден, а нейните клиенти са по целия свят. Спечели доверието на местни и чуждестранни клиенти с добра репутация.
Принцип на обслужване: „С най-разумна цена и перфектни услуги, за да осигурим най-добрите продукти“
Бизнес философия: „Професионалисти, почтеност, надеждност“

Популярни тагове: двуетажна пазарска количка, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини, цена, за продажба
Изпрати запитване











