Колички за хранителни стоки за стълби
Описание
Технически параметри
Количката за хранителни стоки за стълби е изработена от аероалуминиев материал, така че е много издръжлива и лека. Удължената част на основната рамка се използва като дръжка, което улеснява бутането и дърпането.
С обем от 35 л, той осигурява подходящо място за пренасяне на различни неща. Дизайнът на колелото за катерене на стълби го прави по-удобен и спестяващ труд при преместване и транспортиране, особено за възрастни хора, когато се качват нагоре.
Отнема само една секунда за сгъване и отваряне, лесна за работа. Тази количка може да се използва за пазаруване, пране, къмпинг и др.
Информация за продукта
| име | колички за хранителни стоки за стълби |
| Номер на модела | XJG8129 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 50 кг |
| Размер на кошницата | 30*40*31 см |
| Отворен размер | 34*59*44 см |
| Размер на опаковката | 92*39*60см, 7бр в кашон |
| Контейнер | 900 бр в 20GP, 2400 бр в 40HQ |
| Материал | Алуминиева сплав |
| Колело | 90 мм, PP/PVC |




Характеристики на количките за хранителни стоки за стълби
1. Материал от алуминиева сплав, направете количката ултра лека, лесна за пренасяне.
Капацитет 2,35 л, може да постави много артикули, задоволи вашите ежедневни нужди за пазаруване.
3. Колела за катерене на стълби, правят го без усилие, когато се качвате нагоре, особено за възрастни хора, деца, домакини и др.
4.Една секунда за отваряне и сгъване на количката, лесна за съхранение в колата ви или всеки ъгъл у дома.
5. Лек и гъвкав, може да се сгъва и носи.
6. Може да се постави и в багажника на малка кола за резервно копие.
7. Готини форми, супер лесни за използване за всеки.
8. Сгъваема за лесно сгъване, където отидете.
9. Безшумни качествени издръжливи колела.
10. Неръждаема, лесна за почистване.
Нашата фабрика
1. Повече от 20 години опит в индустрията за хардуер и пазарски колички, отличен производствен капацитет. Нова фабрика, основана в Анхуей през 2019 г.
2. Оборудване на продукта: машина за прецизно инжектиране, машина за щамповане, машина за нитове, машина за тестване на натоварване, машина за тестване на покритие със сол, машина за тестване на твърдост.
3. Опитен екип на R&D, професионалист в 3D, 2D изобразяване, прототип и инструменти.
4. Принцип на обслужване:"С най-разумната цена и перфектни услуги, за да предоставим най-добрите продукти". Бизнес философия:"Професионалист, почтеност, надежден"

Сертификати

Популярни тагове: колички за хранителни стоки за стълби, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтини, цена, за продажба
Следваща
Сгъваема количка за хранителни стокиИзпрати запитване












