Описание
Технически параметри
Помощната пазарска количка с колела е с голям капацитет на чантата. Особено подходящ е за пазаруване в супермаркети, пътуване и закупуване на стоки. Често се използва от хора, които често вдигат тежки предмети и се разхождат по леките железопътни подлези без асансьори, естакади и на горния етаж. Още по-удобно е да се използва на равна земя.
Тази полезна количка за пазаруване е изработена от аероалуминиев материал, така че е много издръжлива и лека. Удължената част на основната рамка се използва като дръжка, което улеснява бутането и дърпането.
С обем от 35 л, той осигурява подходящо място за пренасяне на различни неща. Дизайнът на колелото го прави по-удобен и спестяващ труд при преместване и транспортиране.
Отнема само една секунда за сгъване и отваряне, лесна за работа.
Тази количка може да се използва за пазаруване, пране, къмпинг и др.
Информация за продукта
| име | Полезна пазарска количка с колела |
| Номер на модела | XJG8075 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 15 кг |
| Тегло | 1,5 кг |
| Размер на кошницата | 39*30*30 см |
| Отворен размер | 90,5*38*43,5 см |
| Размер на опаковката | 86*40*62 см, 10 бр/кашон |
| материя | висококачествена алуминиева сплав |
| Колело | 158 мм, PP/EVA |
| MOQ | 300 бр |







Характеристики на полезна пазарска количка с колела
• Високо качество: Здравата алуминиева рамка има здравина и издръжливост. Предлага се с отделяща се водоустойчива платнена чанта от Оксфорд.
• Универсално колело: Предното колело може да се върти на 360 градуса, а управлението е удобно. Триъгълното колело от неръждаема стомана на задното колело може лесно и плавно да преминава през различни терени.
• Удобство: Сгъваемият дизайн е лесен за пренасяне или съхранение. Сгъваемата рамка позволява на количката да заема по-малко място при съхранение.
• Многофункционален: Много е подходящ за ежедневни операции с хранителни стоки, пазаруване, вземане на пране или ежедневно теглене. Също така е много подходящ за пътуване с метрото или бързо до ъглов магазин за хранителни стоки, местни деликатеси, пекарна или смесен магазин.
Предимства на нашия продукт
1. Висококачествена алуминиева сплав, никога не ръждясва.
2. Приемете персонализирано лого и пакет.
3. ISO9001 за следпродажбено обслужване на качеството.
4. 100% качество за износ, фабрично директна доставка, по-конкурентна цена
За нас
1. Повече от 20 години опит в индустрията за хардуер и пазарски колички, отличен производствен капацитет. Нова фабрика, основана в Анхуей през 2019 г.
2. Оборудване на продукта: машина за прецизно инжектиране, машина за щамповане, машина за нитове, машина за тестване на натоварване, машина за тестване на покритие със сол, машина за тестване на твърдост.
3. Опитен екип на R&D, професионалист в 3D, 2D изобразяване, прототип и инструменти.
4. Принцип на обслужване:"С най-разумната цена и перфектни услуги, за да предоставим най-добрите продукти". Бизнес философия:"Професионалист, почтеност, надежден"

Популярни тагове: помощна количка за пазаруване с колела, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино, цена, за продажба
Един чифт
Преносима сгъваема количкаСледваща
Сгъваема количка за пазаруванеИзпрати запитване










