Описание
Технически параметри
В наши дни сгъваемите колички за хранителни стоки стават все по-важни в съвременния живот. Тъй като ритъмът на живот на хората се ускорява, пазаруването все повече се извършва по удобен и стегнат начин. Носенето на лека пазарска количка може да спести време и усилия. Има много видове сгъваеми пазарски колички, като нашата компания произвежда основно алуминиеви, железни и пластмасови колички с различно качество. Ние вярваме, че нашите продукти могат да ви помогнат да направите живота си по-лесен и по-ефективен.
Подробности за сгъваема количка за хранителни стоки
| Име | сгъваема количка за хранителни стоки |
| Номер на модела | XJG8072 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 25 кг |
| Размер на кошницата | 38*29*30см |
| Отворен размер | 90*42*46см |
| Размер на опаковката | 92*39*59см, 7бр в кашон |
| Контейнер | 925 бр в 20GP, 2448 бр в 40HQ |
| Материал | Алуминиева сплав |
| Колело | 140мм/80мм, PP/PVC |

Характеристики на сгъваема количка за хранителни стоки
1. Сгъваемата количка за хранителни стоки е с размери 90*42*46 см в разгънато състояние, осигурявайки подходящо пространство за носене на различни неща, когато пазарувате в магазин, супермаркет или фермерски пазар.
2. Преносимата количка е с размери 90*42*19 см в сгънато състояние, лесна за съхранение във всеки ъгъл.
3. Изработен е от висококачествена алуминиева сплав, издръжлива и лека, може лесно да пренася стоки от 25 кг.
4. Лесен за отваряне и сгъване, удобен за използване дори и от по-възрастните.
5. Четири универсални колела, лесни за преместване и търкаляне, без усилие.
Наша чест

Търговско изложение

Нашата фабрика
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. е модерна групова компания, състояща се от Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. и Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., която има независими изследвания и разработки, независимо производство и независим екип по продажбите. Има професионален, ефективен, ентусиазиран, всеотдаен и честен работещ екип.
Популярни тагове: сгъваема количка за хранителни стоки, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини, цена, за продажба
Един чифт
Количка за хранителни стоки на колелаСледваща
Сгъваема пазарска количкаИзпрати запитване











