Описание
Технически параметри
информация за продукта
| Име | Сгъваема количка за катерене по стълби |
| Номер на модела | XJG8074 |
| Сила на звука | 35L |
| Товароносимост | 25 кг |
| Размер на кошницата | 38*29*30 см |
| Отворен размер | 92*40*48 см |
| Размер на опаковката | 89*43*80 см, 12 броя в кашон |
| Материал на кошницата | алуминиева сплав |
| Колело | 90 мм, PP/PVC |
| MOQ | 500бр |

Характеристика на сгъваема количка за катерене по стълби:
1. Материал от алуминиева сплав, направете количката ултра лека, лесна за пренасяне.
2. Капацитет 35 литра, може да постави много артикули, да задоволи ежедневните ви нужди от пазаруване.
3. Колела за катерене по стълби, направете без усилие, когато се качвате горе, особено за възрастните хора, децата, домакинята и т.н.
4. Една секунда за отваряне и сгъване на количката, лесна за съхранение в колата ви или в който и да е ъгъл у дома.
Какво представляват колелата за катерене по стълби
Колелата за изкачване на стълби, най -малко три ролки са разположени върху монтажната плоча, така че ролките да могат да бъдат в контакт със стълбите на свой ред при изкачване на стълбите, така че да могат да се движат непрекъснато по стълбите. Когато използва количката за катерене по стълбите, потребителят не трябва да вдига количката за пазаруване, а трябва само да плъзга количката за пазаруване, за да накара количката да се движи непрекъснато по стълбите под действието на колелата за катерене на стълби.
Опаковане
Подробности за опаковката: Опаковката може да бъде персонализирана по желание на клиента.
Подробности за доставката: Зависи от количеството, което поръчвате, обикновено отнема 20-25 дни след потвърждаване на поръчката.
Доставка
Избираме най -подходящия експрес за малки пакети, ако времето е спешно.
Ние изпращаме стоки по въздух или по море, ако стоките са тежки и времето за доставка е достатъчно
Ние изпращаме стоки до вашия склад, ако имате собствен товар напред.
Популярни тагове: сгъваема количка за катерене по стълби, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтино
Един чифт
Количка за изкачване на стълбиИзпрати запитване











