Описание
Технически параметри
Количката за хранителни стоки за дома е изработена от аеро алуминиев материал, така че е много издръжлива и лека. Разширената част от основната рамка се използва като дръжка, което улеснява натискането и дърпането.
С обем 35L осигурява подходящо пространство за носене на различни неща.
Дизайнът на колелото го прави по-удобен и спестяващ труд при движение и транспортиране.
Отнема само една секунда, за да се сгъне и отвори, лесен за работа.
Тази количка може да се използва за пазаруване, пране, диворастящ къмпинг и др.
Подробности за продукта
| Име | количка за хранителни стоки за дома |
| Номер на модела | XJG8075 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 15KG |
| Тегло | 1.5KG |
| Размер на кошницата | 39*30*30 см |
| Отворен размер | 90.5*38*43.5 см |
| Размер на опаковката | 86*40*62 см, 10бр/кашон |
| Материя | висококачествена алуминиева сплав |
| Колело | 158мм, PP/EVA |
| MOQ | 300бр |







Характеристики на количка за хранителни стоки за дома
1.Количката за хранителни стоки 2 колела за домашни мерки 90,5*38*43,5см при разгъване, осигуряваща подходящо пространство за носене на различни неща при пазаруване в магазина, супермаркета или пазара на земеделски стопани.
2.Пазарската количка измерва 86*40*6см, когато е сгъната, лесна за съхранение във всеки ъгъл.
3.Той е изработен от висококачествена алуминиева сплав, траен и лек, може лесно да носи 35KG стоки.
4.Лесен за отваряне и сгъване, лесен за сглобяване, не е необходим инструмент..
5.Две универсални колела отпред, и две колела с ос на гърба, лесни за движение и търкаляне, без усилие.
За нас
Джиаксинг Ксинджи Машини Ко ООД Е модерна група компания, състояща се от Jiaxing Xingteng Casters Co., ООД. И Анхуей Ксингтенг Логистично Оборудване Ко ООД, която има независима научноизследователска и развойна дейност, независим производствен и независим търговски екип. Има професионален, ефикасен, ентусиазиран, отдаден и честен работен екип. Понастоящем търговската скала на компанията нараства ден след ден, а клиентите й са по целия свят. Тя е спечелила доверието на домашни и чуждестранни клиенти с добра репутация.
Нашият Продукт
Количка за пазаруване супермаркет, пазарска кошница ,сгъваема количка, логистично оборудване,кастери и колела
Сертификати
SO 9001 , ISO 14001, ROHS, патент
Производствено оборудване
1. Прецична инжекционна машина
2. Машина за щамповане
3. Нит машина
4. Машина за тестване на товаренето
5. Машина за тестване на обшивка със солен спрей
6. Машина за тестване на твърдост.
Производствен пазар
Северна Америка, Южна Америка, Европа, Югоизточна Азия/ Мидеаст, Африка, Източна Азия(Япония/ Южна Корея), Австралия, Вътрешни

Популярни тагове: количка за хранителни стоки за дома, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтин, цена, за продажба
Един чифт
Стълбище катерене количка за ръцеИзпрати запитване










