Описание
Технически параметри
Уморихте се да влачите няколко чанти, докато пътувате или пазарувате? Тази лична количка за хранителни стоки е перфектното решение! Използвайте тази ръчна количка с гумени колела, за да спасите ръцете си и да се насладите на разходка от магазина за хранителни стоки.
Информация за продукта
| Име | лична количка за хранителни стоки |
| Номер на модела | XJG8075 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 15 кг |
| Тегло | 1,5 кг |
| Размер на кошницата | 39*30*30 см |
| Отворен размер | 90,5*38*43,5 см |
| Размер на опаковката | 86*40*62 см, 10 броя/кашон |
| материя | висококачествена алуминиева сплав |
| Колело | 158 мм, PP/EVA |
| MOQ | 300бр |







Характеристики на личната количка за хранителни стоки
1. Лек и гъвкав, може да се сгъва и носи.
2. Може да се постави и в багажника на малка кола за архивиране.
3. Готини форми, супер лесни за използване за всеки.
4. Сгъваеми за лесно сгъване, където и да отидете.
5. Изключете качествените издръжливи колела.
6. Неръждаем, лесен за почистване.
Предимства на нашия продукт
1. Висококачествена алуминиева сплав, никога не ръждясва.
2. Приемете персонализирано лого и пакет.
3. ISO9001 за качествено следпродажбено обслужване.
4. 100% качество на износа, фабрично директно снабдяване, по -конкурентни на цена
За нас
През май 1997 г. е основано Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
През май 2002 г. е основано Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
През февруари 2006 г. кандидатства за търговска марка „TENG“ по целия свят
През юли 2008 г. премина международния сертификат за система за качество ISO9001-2000
През май 2011 г. преминете одита на BV
През март 2017 г. получи сертификат ROHS 2.0
През септември 2019 г. е основана Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
През август 2020 г. Xingteng получава друг патент за изобретение, разрешен от патентното ведомство на САЩ.

Популярни тагове: лична количка за хранителни стоки, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино, цена, за продажба
Един чифт
Сгъваема количка за пазарска чантаСледваща
Стълбище катерене количка за ръцеИзпрати запитване











