Сгъваема пазарска количка
Описание
Технически параметри
Сгъваема пазарна количка
Уморихте се да влачите няколко чанти, докато пътувате или пазарувате? Тази сгъваема пазарска количка е перфектното решение! Използвайте тази сгъваема количка с гумени колела, за да спасите ръцете си и да се насладите на разходка от магазина за хранителни стоки.
Удобни колела! С тази сгъваема пазарска количка отиването до супермаркета е по -удобно. Използвайте тази количка за пазаруване AT Home, за да спасите ръцете си и да се насладите на забавлението да се разхождате из магазина за хранителни стоки.
Информация за продукта
| Име | сгъваема пазарна количка |
| Номер на модела | XJG8130 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 50 кг |
| Размер на кошницата | 30*40*31см |
| Отворен размер | 34*59*44 см |
| Размер на опаковката | 92*39*60см, 7 броя в кашон |
| Контейнер | 900 бр. В 20GP, 2400бр. В 40HQ |
| Материал | Алуминиева сплав |
| Колело | 90 мм, PP/PVC |







Налични цветове

Характеристики на продукта
• Уникален дизайн за катерене по стълби: Сгъваемата пазарна количка, оборудвана с 3 въртящи се колела, специално използвана за катерене по стълби. Колелата го карат да се представя добре на различни терени, като стълби, трева, пръст и чакъл.
• Супер товароносимост: Сгъваемата рамка на количката е изработена от дебела алуминиева сплав, устойчива на ръжда и издръжлива и може да се използва в продължение на много години. Той може да побере тежки и големи размери и може да носи около 50 килограма предмети.
• Многофункционална: Сгъваемата пазарска количка може да бъде превърната в малка количка, в която могат да се поставят тежки или големи предмети. Можете да го използвате като количка за пазаруване, количка за хранителни стоки, количка за комунални услуги при пазаруване, работа или пътуване.
• Удобно съхранение и сглобяване: използването на сгъваема конструкция, място за съхранение и пренасяне е много малко. По -важното е, че в пакета има подробни инструкции за сглобяване. Може лесно да се инсталира само за няколко минути.
За нашата фабрика
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. е модерна групова компания, състояща се от Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. и Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., която има независими изследвания и разработки, независимо производство и независим екип по продажбите.
Основен бизнес: проектиране, разработване и продажби на различни колички за супермаркети, логистично оборудване, пластмасови кошници за пазаруване, хардуерни крепежни елементи, лагери, колела, метални форми, инжекционни форми и други продукти.

Сертификати
SO 9001, ISO 14001, ROHS, патент

Търговско изложение

Ъгъл на проба стая

Популярни тагове: сгъваема пазарна количка, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино
Изпрати запитване












