Сгъваема ръчна количка
Описание
Технически параметри
През последните години влаченето на всякакви сгъваеми ръчни колички за пазаруване в супермаркета се превърна в нова мода, а малките сгъваеми колички стават все по-популярни. Защото стилната, красива и практична количка за пазаруване не само освобождава ръцете и раменете ви, но и ви кара да застанете в челните редици на модата.
Сгъваемите ръчни колички в момента са първият избор за домашни продукти за опазване на околната среда. Неговият външен вид постепенно замества пластмасовите торбички за еднократна употреба и има предимствата на свободното време, практичност и опазване на околната среда.
Сгъваема ръчна количка
| име | Сгъваема ръчна количка |
| Номер на модела | XJG8071 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 15 кг |
| Размер на кошницата | 38*29*30 см |
| Отворен размер | 42*36*90 см |
| Размер на опаковката | 92*39*59см, 7бр в кашон |
| Контейнер | 925 бр в 20GP, 2448 бр в 40HQ |
| Материал | Алуминиева сплав |
| Колело | 140 мм, PP/EVA |
| MOQ | 300 бр |
Тази сгъваема ръчна количка е изработена от аероалуминиев материал, така че е много издръжлива и лека.
Удължената част на основната рамка се използва като дръжка, което улеснява бутането и дърпането.
С обем от 35 л, той осигурява подходящо място за пренасяне на различни неща. Дизайнът на колелото го прави по-удобен и пести труд{1}}при преместване и транспортиране.
Отнема само една секунда за сгъване и отваряне, лесна за работа.
Тази количка може да се използва за пазаруване, пране, къмпинг и др.

Характеристики на сгъваемата ръчна количка
• Високо качество: Здравата алуминиева рамка има здравина и издръжливост. Предлага се с отделяща се водоустойчива платнена чанта от Оксфорд.
• Голям капацитет: Размер на кошницата е 39*30*30см, с обем 35л, тази пазарска количка може да превозва различни стоки, достатъчно голяма за ежедневна употреба.
• Удобен дизайн: Дръжката е покрита с мека пяна, може да предпази ръцете ни при използване.
• Удобство: Сгъваемият дизайн е лесен за пренасяне или съхранение. Сгъваемата рамка позволява на количката да заема по-малко място при съхранение.
• Лек: Материалът е алуминиева сплав, така че количката е ултра лека, само 1,5 кг, така че е по-подходяща за възрастни хора или деца, които използват.
• Многофункционален: Много е подходящ за ежедневни операции с хранителни стоки, пазаруване, вземане на пране или ежедневно теглене. Също така е много подходящ за пътуване с метрото или бързо до ъглов магазин за хранителни стоки, местни деликатеси, пекарна или смесен магазин.
Нашата фабрика

Популярни тагове: сгъваема ръчна количка, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино, цена, за продажба
Един чифт
Сгъваема сгъваема количка за старшиСледваща
Сгъваема количка за пазаруванеИзпрати запитване










