Описание
Технически параметри
Количка за супермаркет
Количката за пазаруване в супермаркета обикновено се отнася до едно от оборудването за пазаруване, което използваме в супермаркета. Това е незаменим инструмент в живота ни. Когато пазарувате в супермаркета, използването на пазарска количка може да подобри търсенето на купувачите от една страна и да подобри оборота на продавачите от друга страна, което може да бъде печеливш резултат от убиването на два заека с един камък.
Информация за продукта
| Име | количка за супермаркет |
| Номер на модела | US120A |
| Капацитет | 60L/80L/110L/120L/150L/180L/240L |
| Товароносимост | 80 кг |
| Тегло | 15,5 кг |
| Размер | 900х550х1000 мм |
| Размер на опаковката | 210 PCS в 20GP, 530PCS в 40HQ |
| Материал | Стомана плюс пластмаса |
| Колело | 5 инча, PU |
| Лого | Приемете персонализирано лого |

Класификация на количката в супермаркета
1. Количка за пазаруване на скеле
Количките за пазаруване на скеле са еволюирали от количките за пазаруване в американски стил. Техните основни функции са относително сходни, които се намират най-вече в малките супермаркети.
2. Палетна количка за пазаруване
Палетната пазарска количка е известна като американската пазарска количка. Купето на автомобила има три функции. Първо има място за сядане на деца в коша, което е удобно за пазаруване от жени или хора с деца. Второ, обемът в кутията може да се увеличи, за да се поставят повече и по-големи стоки от супермаркета. Трето, под купето на автомобила има място за кошници за пазаруване. В сравнение с американските пазарски колички, броят на стоките, поставени в други пазарски колички, все още е далеч от равен.
3. Японска пазарска количка
Няма специално разделяне на обема за японски колички за пазаруване. Общата е желязната рамка за пазаруване на рамката на тялото и тавата на кошницата за пазаруване отдолу. Характеристиката е, че пазарската количка и пазарската кошница могат да се използват едновременно. Недостатъкът е, че съхраняваните стоки са по-лоши от европейските пазарувания.

Нашата фабрика
През май 1997 г. е основана Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
През май 2002 г. е основана Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
През февруари 2006 г. кандидатства за търговска марка „TENG“ по целия свят
През юли 2008 г. премина международния сертификат за система за качество ISO9001-2000
През май 2011 г. преминете одита на BV
През март 2017 получи сертификат ROHS 2.0
През септември 2019 г. е основана Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
През август 2020 г. Xingteng получи друг патент за изобретение, който е разрешен от патентното ведомство на САЩ.

Популярни тагове: количка за супермаркет, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини, цена, за продажба
Един чифт
Количка за супермаркет с бебешко столчеИзпрати запитване











