Описание
Технически параметри
Количка за стълби за хранителни стоки
Уморихте ли се да се влачите с много торби в ръцете и ръцете си, когато пазарувате или пътувате? Омръзна ли ви да се изкачвате по стълбите, докато носите торбите в ръце, когато се връщате от пазаруването в супермаркет? Количката за стълби за хранителни стоки, произведена от Jiaxing Xingjie Machinery, може да направи нещо много по -различно в живота ви!
Информация за продукта
| Име | количка за стълби за хранителни стоки |
| Номер на модела | XJG8122-1 |
| Капацитет | 52L |
| Товароносимост | 50 кг |
| Тегло | 5,66 кг |
| Размер на кошницата | L41*W35*H36.5 см |
| Отворен размер | L47*W41*H41.5 см |
| Размер на опаковката | L42*W42*H12 cm, 1 PC/кашон. 1200 PCS в 20GP, 2950 PCS в 40HQ |
| Материал на кошницата | PP пластмаса |
| Материал на пръта | желязо |
| Колело | колела за катерене по стълби, 38 мм/75 мм, PP/TPE, PP/PU |
| Лого | Приемете персонализирано лого |

Характеристика
Количката за стълби за хранителни стоки е изработена от висококачествен полипропилен, издръжлива, лека и гъвкава конструкция, способна да се товари с 50 кг продукти. С две универсални колела отпред и три колела за катерене по стълби отзад, количката е лесна за търкаляне и без усилие, когато се качвате горе с много торби в ръцете си.
Когато е сгъната, височината на количката за пазаруване е само 11 см, може лесно да се съхранява в багажника на колата или в който и да е ъгъл на къщата ви.
В горната част има капак, който можете да използвате като седалка и да си починете, ако сте уморени при пазаруване. Когато се използва на открито за пикник, той може да се използва и като маса или табуретка, за да направи вашите свободни дейности по -удобни.
Какво представляват колелата за катерене по стълби?
Колелата за изкачване на стълби, най -малко три ролки са разположени върху монтажната плоча, така че ролките да могат да бъдат в контакт със стълбите на свой ред при изкачване на стълбите, така че да могат да се движат непрекъснато по стълбите. Когато използва количката за катерене по стълбите, потребителят не трябва да вдига количката за пазаруване, а трябва само да плъзга количката за пазаруване, за да накара количката да се движи непрекъснато по стълбите под действието на колелата за катерене на стълби.
Приложение


Универсални джанти

За нашата фабрика
През май 1997 г. е основано Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
През май 2002 г. е основано Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
През февруари 2006 г. кандидатства за' TENG' търговска марка по целия свят
През юли 2008 г. премина международния сертификат за система за качество ISO9001-2000
През май 2011 г. преминете одита на BV
През март 2017 г. получи сертификат ROHS 2.0
През септември 2019 г. е основана Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
През август 2020 г. Xingteng получава друг патент за изобретение, разрешен от патентното ведомство на САЩ.

Популярни тагове: Количка за стълби за хранителни стоки, Количка за катерене на стълби
Един чифт
НеСледваща
Бабина количка за хранителни стокиИзпрати запитване











