
Пазарска количка на колела за възрастни хора
Описание
Технически параметри
Информация за продукта
| име | пазарска количка на колела за възрастни хора |
| Номер на модела | XJG8122-1 |
| Капацитет | 52L |
| Товароносимост | 50 кг |
| Тегло | 5,66 кг |
| Размер на кошницата | Д41*Ш35*В36,5 см |
| Отворен размер | Д47*Ш41*В41,5 см |
| Размер на опаковката | Д42*Ш42*В12 см, 1 бр./кашон. 1200 PCS в 20GP, 2950 PCS в 40HQ |
| Материал на кошницата | PP пластмаса |
| Материал на пръчката | желязо |
| Колело | колела за катерене на стълби, 38 мм/75 мм, PP/TPE, PP/PU |
| Лого | Приемете персонализирано лого |



Свойства на пазарската количка на колела за възрастни хора
1. Размерът на количката за пазаруване на колела за възрастни е 41*35*36,5 см, когато е отворена, което осигурява перфектно пространство за пренасяне на ежедневни стоки.
2. Височината на сгъваемата количка е само 7 см в сгънато състояние, което е удобно за съхранение или да се използва като маса, седалка или столче, не заема' не заема място.
3. Изработена от висококачествена PP пластмаса, здрава и издръжлива, лека и гъвкава, може да носи 50 кг стоки. Дизайнът с колела за изкачване на стълби спестява труд, когато се качвате нагоре с много неща.
4. Многофункционален, може да се използва като преносим инструмент или носител за пазаруване, пикници, пътувания, барбекюта и др. Голяма помощ както на закрито, така и на открито.
5. Налични цветове, повече възможности за избор, превръщайки се в нова мода за пазаруване.
Приложениена пазарска количка на колела за възрастни хора
1. Кутия за пазаруване: удобна за използване в супермаркет или фермерски пазар', пренасяне на зеленчуци, плодове, храни и др.
2. Седалка за табуретка: можете да си починете, когато сте уморени от пазаруване
3.Outdoor: за диво къмпингуване, не само носи неща, може да действа и като маса, седалка, да направи живота ви на открито по-лесен и удобен.
4.Съхранение на автомобил: поставете в колата, може да съхранява различни неща, да направи колата си чиста и подредена.
5. Използване на офис: можете да подреждате различни книги и файлове или да съхранявате личните си стоки като чанти, чаши и т.н.


Универсални колела с различни цветове по избор



Нашата фабрика
През май 1997 г. е основана Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
През май 2002 г. е основана Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
През февруари 2006 г. кандидатства за търговска марка "TENG" по целия свят
През юли 2008 г. премина международния сертификат за система за качество ISO9001-2000
През май 2011 г. преминете одита на BV
През март 2017 г. получи сертификат ROHS 2.0
През септември 2019 г. е основана Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
През август 2020 г. Xingteng получава друг патент за изобретение, разрешен от патентното ведомство на САЩ.
Производствено оборудване
1. Прецизна инжекционна машина
2. Машина за щамповане
3. Машина за нитове
4. Машина за тестване на натоварване
5. Машина за тестване на покритие със солен спрей
6. Машина за тестване на твърдост.
Приложение на продукта
Авто, части за мотоциклети&усилвател; Аксесоари, Чанти, Калъфи& Кутии , Мебели , Промишлено оборудване& Компоненти , Производство& Машини за обработка, инструменти& Хардуер, търговско оборудване.
Нашият сертификат
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, патент.
Производствен пазар
Северна Америка, Южна Америка, Европа, Югоизточна Азия/ Близкия изток, Африка, Източна Азия (Япония/ Южна Корея), Австралия, Вътрешни

Популярни тагове: количка за пазаруване на колела за възрастни, Китай, доставчици, производители, фабрика, на едро, евтино, цена, за продажба
Един чифт
Сгъваема количка с колелаИзпрати запитване







