Подвижна сгъваема количка за хранителни стоки
Описание
Технически параметри
Независимо дали отивате до магазина за хранителни стоки, отивате до пералнята или просто пренасяте артикулите си от точка А до точка Б, подвижната сгъваема количка за хранителни стоки е една от най-големите радости за всеки градски жител.
Тъй като личните колички за пазаруване стават все по-популярни, новите иновации през годините ги направиха по-лесни за употреба и сега много продукти включват подвижни подложки за чанти, покрити вложки и колела, за да ви помогнат да се качите нагоре по по-елегантен начин.
Информация за продукта
| Име | подвижна сгъваема количка за хранителни стоки |
| Номер на модела | XJG8069 |
| Капацитет | 63L |
| Товароносимост | 50 кг |
| Тегло | 2,9 кг |
| Размер на кошницата | 52*32*38 см |
| Отворен размер | 33*38*58 см (дължина на дръжката: 42 см) |
| Размер на опаковката | 44,5*18*67 см, 2 БР/кашон. 1043 PCS в 20GP, 2534 PCS в 40HQ |
| Материал на кошницата | PP пластмаса |
| Материал на пръта | Алуминий |
| Колело | 90 мм, PP/PVC |
| Цвят | пълноцветен, може да бъде персонализиран според вашата заявка |
| Лого | Приемете персонализирано лого |
| Приложение | Пазаруване, пикник на открито, офис, училище и др |

Характеристики на подвижна сгъваема количка за хранителни стоки
1. Кутия за зареждане с голям капацитет.
2. PP материал: лек, само 2,9 кг с 63 л обем. Алуминиева пръчка: лека и стабилна, не ръждясва.
3. Разгъва се за секунди, лесен за използване от всички.
4. Когато е сгъната, височината е само 15 см, може да спести място и място за съхранение в колата или килера у дома.
5. Гладки и безшумни колела, лесни за търкаляне
6. Налични различни цветове, логото може да бъде персонализирано.
Предимства от нас
1. Ние предлагаме едноетапно обслужване, дизайн, производство и опаковане
2. Най-високо качество, конкурентна цена и добро обслужване
3. Богат опит в дизайна и производството на рафтове за витрини
4. Екологичен материал, издръжлива структура

Популярни тагове: подвижна сгъваема количка за хранителни стоки, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини, цена, за продажба
Един чифт
Сгъваема ръчна щайгаИзпрати запитване











