Описание
Технически параметри
Спестете усилията си и използвайте многофункционалната сгъваема количка, за да търкаляте тежки предмети. Сгъваемата количка осигурява бързо и удобно място за съхранение за почти всеки проект. Тази сгъваема количка е изработена от тежка, лека пластмаса и може да ви помогне да транспортирате всички тежки товари за дълго време. Дръжката на телескопа на пазарската количка улеснява вашето пътуване. Задните колела на пазарската количка осигуряват гладкост на пътя. Тази пазарска количка е много подходяща за зареждане на хранителни стоки, инструменти, пране, оборудване и т.н., за да ви помогне по различни начини. След като приключите с пазаруването, сгъваемата количка се сгъва и е лесна за съхранение в къщата или багажника на колата ви.
Информация за продукта
| Име | многофункционална сгъваема количка |
| Номер на модела | XJG8069 |
| Капацитет | 63L |
| Товароносимост | 50 кг |
| Тегло | 2,9 кг |
| Размер на кошницата | 52*32*38 см |
| Отворен размер | 33*38*58 см (дължина на дръжката: 42 см) |
| Размер на опаковката | 44,5*18*67 см, 2 БР/кашон. 1043 PCS в 20GP, 2534 PCS в 40HQ |
| Материал на кошницата | PP пластмаса |
| Материал на пръта | Алуминий |
| Колело | 90 мм, PP/PVC |
| Цвят | пълноцветен, може да бъде персонализиран според вашата заявка |
| Лого | Приемете персонализирано лого |
| Приложение | Пазаруване, пикник на открито, офис, училище и др |

Характеристики на многофункционална сгъваема количка
1. Кутия за зареждане с голям капацитет.
2. PP материал: лек, само 2,9 кг с 63 л обем. Алуминиева пръчка: лека и стабилна, не ръждясва.
3. Разгъва се за секунди, лесен за използване от всички.
4. Когато е сгъната, височината е само 15 см, може да спести място и място за съхранение в колата или килера у дома.
5. Гладки и безшумни колела, лесни за търкаляне
6. Налични различни цветове, логото може да бъде персонализирано.
Популярни тагове: многофункционална сгъваема количка, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини, цена, за продажба
Един чифт
Мобилна сгъваема количкаСледваща
Сгъваема ръчна щайга с капакИзпрати запитване










