Описание
Технически параметри
Уморен ли си, когато пазаруваш с много торбички, носещи в ръце? Смутен ли си, когато се катериш по стълбите с тежки неща, носещи в ръце и ръце? Сгъваемата пластмасова количка на колела прави ежедневния ви търговски живот по-удобен!
Сгъваемата пластмасова количка, направена в Xingjie Machinery, е перфектен избор за вашето ежедневно Пазаруване, хранителни стоки, пътуване, див къмпинг, детска атлетична екипировка, вдигане на пране и др. Идеално е както за градския, така и за градския живот.
Описание на продукта
| Име | сгъваема пластмасова количка на колела |
| Номер на модела | XJG8119 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 25KG |
| Тегло | 3.7KG |
| Размер на кошницата | 33.5*39.5*34см |
| Отворен размер | 44*38*41см |
| Размер на опаковането | 52*48*13,5 см, 1 PCS/картонена кутия |
| Материал на кошницата | PP пластмаса |
| Материал на прът | Алуминий |
| Катарама | ABS |
| Колело | 37mm, PP/TPE |
| Цвят | пълно оцветени,могат да бъдат персонализирани като ваша заявка |
| Лого | Приемане на персонализирано лого |
| Примерно време на олово | 7-10 дни |
| Дата на доставка | 25-35 дни след потвърдена поръчка |
| Приложение | Пазаруване, пикник на открито, офис, училище и др |

Нанасяне на сгъваема пластмасова количка на колела
1. Кутия за пазаруване, удобна за употреба в супермаркет или фермерски пазар, носеща зеленчуци, неща и др
2. Столче за изпражнения, може да има почивка, когато се умори от пазаруване
3. Открит: за див къмпинг, не само носят неща, също може да действа като маса, седалка, да направи живота си на открито по-удобно и удобно.
4. Съхранение на автомобили: поставете в колата, може да съхранява различни неща, да направи колата си чиста и подредена.
История на нашата фабрика
През май 1997 г.,Jiaxing xingteng Пластмасови Co,ltd е основана.
През май 2002 г. е основана Дзяксинг xingteng Caster Co,ltd.
През фев 2006,кандидатства за 'TENG'търговска марка по целия свят
През юли 2008 г., премина сертификат iso9001-2000 Международна система за качество
През май 2011 г. преминете одита на BV
През март 2017 г., получи сертификата ROHS 2.0
През септември 2019 г. е основана логистична техника "Анхуей Ксингтенг" Ко ООД
През август 2020 г.,Xingteng получи друг патент на Изобретение, който е упълномощен от патентното ведомство на САЩ.

Нашето Удостоверение
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, патент.
Производствено оборудване
1. Прецична инжекционна машина
2. Машина за щамповане
3. Нит машина
4. Машина за тестване на товаренето
5. Машина за тестване на обшивка със солен спрей
6. Машина за тестване на твърдост.
Популярни тагове: сгъваема пластмасова количка на колела, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтин, цена, купи използван
Следваща
Сгъваема количка за помощИзпрати запитване










