Описание
Технически параметри
Пазаруването може да бъде забавно и приятно занимание, но може да стане и уморително, когато носите тежки чанти и предмети. С използването на пазарска количка обаче пазаруването може да бъде лесно, удобно и дори приятно. Един от най-предпочитаните видове пазарски колички е пазарската количка от алуминиева сплав. В тази статия ще ви запознаем с този тип пазарска количка и ще подчертаем основните й характеристики.
Подробности за продукта на пазарска количка от алуминиева сплав
| Име | Пазарска количка от алуминиева сплав |
| Номер на модела | XJG8072 |
| Капацитет | 35L |
| Товароносимост | 25 кг |
| Размер на кошницата | 38*29*30см |
| Отворен размер | 90*42*46см |
| Размер на опаковката | 92*39*59см, 7бр в кашон |
| Контейнер | 925 бр в 20GP, 2448 бр в 40HQ |
| Материал | Алуминиева сплав |
| Колело | 140мм/80мм, PP/PVC |

Характеристики на пазарска количка от алуминиева сплав
Пазарската количка от алуминиева сплав е изработена от аероалуминиев материал, така че е много издръжлива и лека.
Удължената част на основната рамка се използва като дръжка, което улеснява бутането и дърпането.
С обем от 35 литра, той осигурява достатъчно място за носене на различни неща. Дизайнът на колелата го прави по-удобен и спестяващ труд при преместване и транспортиране.
Отнема само една секунда за сгъване и отваряне, лесна за работа.
Тази количка може да се използва за пазаруване, пране, диво къмпингуване и др.
Търговско изложение

За нашата фабрика
1. Повече от 20 години опит в индустрията за хардуер и пазарски колички, отличен производствен капацитет.
2. Оборудване на продукта: машина за прецизно шприцване, машина за щамповане, машина за нитове, машина за изпитване на натоварване, машина за изпитване на солено покритие, машина за изпитване на твърдост.
3. Опитен екип за научноизследователска и развойна дейност, професионалист в 3D, 2D изобразяване, прототип и инструменти.
4. Принцип на обслужване: "С най-разумна цена и перфектни услуги, за да осигурим най-добрите продукти". Бизнес философия: „Професионалисти, почтеност, надеждност“

Сертификати
Jiaxing Xingjie има одобрени сертификати за ISO9001, ISO14001, ROHS, патенти, търговска марка "TENG", SGS и др.
На 13 май 2020 г., след непрестанни усилия и тясно сътрудничество на всички отдели и всички служители на компанията, Huazhi Certification Co., Ltd. премина сертификацията на системата за управление на интелектуална собственост на Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. и издаде интелектуалната Сертификат за сертифициране на система за управление на собствеността, обхватът на сертифицирането включва: проектиране и разработка, производство, продажби на колела и дейности по управление на интелектуалната собственост, свързани с възлагането на обществени поръчки за горния процес.

Популярни тагове: количка за пазаруване от алуминиева сплав, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, евтини, цена, за продажба
Един чифт
Алуминиева преносима пазарска количкаИзпрати запитване











